HİZMETLER

ŞANZIMAN

ŞANZIMAN

Volvo Castrol Motor Yağlarını Öneriyor.
Uzun Süre Motor Sağlığı Castrol Ile Mümkün.

Bakım demek Volvo’nuzun, özellikle de motorunun ömrünü korumaya yardımcı olacak en basit, en etkili ve ucuz yollardan biri, yağı ve yağ filtresini düzenli olarak değiştirmektir.

Yağ, motorunuzun can damarıdır. Sürtünmeyi azaltır, aşınmayı azaltır, yağlama sağlar, pistonlar, segmanlar ve silindir duvarları arasında bir sızdırmazlık oluştururken motor parçalarını soğutmaya yardımcı olur. Yeni yağın temizleme etkisi olmadan karbon ve vernik oluşumu motor için toksik olacaktır. Motor yağı, hareketli parçaların şokunu ve gürültüsünü bile azaltır.

İzmit Volvo Servisi – MVN Vol Otomotiv yağ değişimi veya başka bir servisle, bir Touch® Nezaket Kontrolü alacaksınız. İçeriye, dışarıya, kaputun altına ve arabanın altına bakacağız, sonra bulguları açıklayacağız ve size yazılı bir rapor vereceğiz.

While you’re there, let us perform a Touch® Courtesy Check, which includes a visual check of the following items:

  • Motor hava filtresi
  • Fren hidroliği
  • Hidrolik direksiyon sıvısı
  • Otomatik şanzıman sıvısı
  • Soğutucu / antifriz
  • Ayrıca, bu hayati sıvıları ve filtreleri değiştirmek için Volvo’nun önerilerini de inceleyeceğiz.

İzmit yakınında yağ değişimi? Bu soruyu bir daha sorduğunuzda İzmit Volvo Servisi’ni arayın.

Volvo Castrol Motor Yağını Öneriyor

MVN Vol Otomotiv, Kocaeli genelindeki Volvo sürücülerin araçlarını sürdürmelerine yardımcı oluyor. Servisimizdeki ASE sertifikalı ekibimizle tüm oto tamir ve bakım ihtiyaçlarınızı karşılayabiliriz. Yağ değişimlerinden, filtre değiştirmelerden ve sıvı yıkamalarından frenlere ve fren onarımına, şoklara ve desteklere, susturucu onarımı, lastikler ve tekerlek hizalamasına kadar sizi koruduk.

Altın çubuktaki hızlı bağlantıları kullanarak bugün İzmit Volvo Servisi MVN Vol Oto’dan randevu alınız!